Teams

Momenteel hebben de volgende teams zich aangemeld:

Team Teamcaptain
1. Vrömd Volk Merel Scholts
2. De Bierbommetjes Arnoud Schoolen
3. Noabers & Moaten Remco van der Linden
4.  Café “De groene knuppel” Myanne Roekevisch
5.  t Olde Huus Dianne Stegeman
6. Ondernemend Laorne Ronald van Haren
7. kammereuh Willy van der Wal
8. 316 Inge Broer
9. Laorns Mooiste Jarno Klein Velderman
10. DDT Ingri Imenkamp
11. Team Exel Gerrit Leusveld
 12. TU Bullrock  Erik Nijkamp
13. Smokey and the bandits One of the bandits
14. Club van 5+ Willemien Klein Velderman-Bielderman
15. MTB Laren Matthias
16. De Kolonisten van Pasop Annemarie Slagman
17. Team DVL Dick Dijkerman
18. Boerkampies Marleen Buitink
19. De keurslagers Martijn van de Pol
20. Een Ratjetoe Wilma Kuiper
21. De Kammereu Theo Beuzel
22. Ritaisdebaas.nl Harkink natuurlijk
23. Tichelteam Gerrit Reurslag
24. Harkels Tessa Meijer
25. Buurt Wippert Ina Langeler
26. Aaltink en Co Allard Aaltink
27. “VAAG” Marjanne Hondelink-Heijink
28. Reisvereniging de Bakkerij Astrid Welmer
29. Family 2018 Martina ten Have
30. Exels Rikus Scholten
31. Financekwissers Thekla ter Welle
32. De betweters Ingrid Wijnbergen
33. t Veller/ Bekmansbroek Bert Haijtink
34. Kadettenbuurt Gerrie Boveree-Fokkink
35. Schurink en Co Hermien Marsman
36. The Beauty and the brains Peter Memelink
37. Molenkampers Dini Hietbrink
38. Roowinkel Teun Eggink
39. Team Groot Dochteren Dorien Braakman
40. Stoetenbuurte Ria Harkink
41. Mot kunnen Hetty Wilgenhof
 42. In Kees of emergency  Kees (Nena Keessen en Marieke Welmer)
43. The Muppets Harm Meuleman en Bertus Boers
44. Vake bu’j te bange Jan Imenkamp
45. Knellies Geri Wesseldijk
46. De rode lantaarn Catholine Koster
47. De Ambachtsbuurt Johan Bouwman
48. Stationsbuurt Ria Schekman
49. Meestersbuurt Roy Eggink
50.Rondje plus Liesbeth Groot Wesseldijk
51. De Akkerkampers Berjan Jimmink
52. De Groentjes Hester Pasman
53. De stamgasten van de Dikke Boom Derk Woestenenk
54. Westermark Wanderers Madie Veldink
55. Team Beuzelshook Gerdien Berendsen
56. Mölle bekke Gerrie Schutte
57. Nadieh gaat bier halen!  Jitske Haijtink
58. Feestcommissie 2.0 Paul van der Wal
59. Het Allergaartje Riki Reterink
60. ’t Hardegoor Mariska Schuttert
61. Team MCW Bea Muilerman
62. Team buitenaf! Carla Hekkelman
63. Team Mombarg Henk Mombarg
64.’t Havekwartier Henk Rekers
65. Leukste buurt van Laren Lonneke Janssen
66. Exelunited Josien Wissink
67. Big Daughters Neighbourhood Christiaan Harkink
68. Saam’n doon Betsie Grotentraast
69. Team KWW (Kiek’n Wat’t Wot) Viola Poelert
70. De Possenbuurt Alfred van Lenthe
71. De Stegemannetjes Wilmer Stegink
72. Team de Branink Annet Enderink
73. Old Laorne Henny Wildschut
74. Westermark centrum Diana Slot